Współpracę z Biurem Rachunkowo-Podatkowym „GJS”, którego właścicielem jest doradca podatkowy Pan Grzegorz Sikora, rozpoczęliśmy początkiem 2003r.

Wówczas, rozwijając naszą firmę i znacznie poszerzając zakres jej działania, stanęliśmy przed problemem profesjonalnej obsługi księgowej – czy dalej rozwijać i ponosić koszty związane z prowadzeniem własnych służb księgowych, czy też powierzyć to jednostce zewnętrznej na zasadzie outsourcingu.

Po rozpisaniu ofert i ich przeanalizowaniu wybór padł na Biuro Rachunkowo-Podatkowe „GJS” Grzegorz Sikora z siedzibą w Rudzie Śląskiej.

Po prawie ośmioletniej współpracy z biurem „GJS” możemy z całym przekonaniem stwierdzić, że dokonany wybór był jak najbardziej właściwy.

W ramach świadczonych usług Biuro Rachunkowo-Podatkowe „GJS” prowadzi nasze księgi rachunkowe, dokonuje rozliczeń podatkowych, a także zajmuje się sprawozdawczością – finansową, statystyczną i zarządczą.

Od trzech lat Biuro świadczy nam usługi księgowe w standardzie MSR. Do 2010 roku nasza współpraca odbywała się przy wsparciu programu informatycznego „Symfonia”, zaś od roku bieżącego nasze działania wspiera program OPTiMA.

Biuro „GJS” wyróżnia się solidnością, terminowością oraz, co jest bardzo istotne, rzetelnością i dużą wiedzą zawodową.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wzajemnej współpracy. Pracownicy Biura Rachunkowo-Podatkowego „GJS” w profesjonalny sposób podchodzą do obsługi klienta, znajdując dla niego czas i niezwłocznie przystępując do rozwiązania zgłaszanych problemów.

Z prawdziwą przyjemnością i pełnym przekonaniem polecamy wszystkim Biuro Rachunkowo-Podatkowe „GJS” P. Grzegorz Sikory, jako jedną z wyróżniających się w swojej branży firm.

Referencje-Palserwis